HCkredit

Kontakt

5. května 296/34
358 01 Kraslice
+420 352 686 351

HCkredit

Napište nám

Kontaktujte nás
ihned pomocí
kontaktního
formuláře
.

Fotovoltaické panely

Fotovoltaické panely

Naše firma nabízí relativně novou technologii, tzv. fotovoltaiku. Princip spočívá v přeměně solární energie na energii elektrickou, kterou lze využít:

 • pro vlastní využití
 • prodej el.energie do sítě

Tato technologie je celkem nová, ale velice využitelná a výhodná. Náklady jsou pouze počáteční a poté jen údržbové, ale zisk je stálý, garantovaný státem min. na 20 let.

Solární fotovoltaické systémy jsou montovány buď to pevně a nebo otočně na konstrukci, která se v průběhu dne natáčí podle svitu sluneční energie tak, aby výkon byl optimální po celý průběh dne a tím se zmaximalizoval výkon soustavy. Otočný systém je schopný zvýšit výkon soustavy až o 40 %! To je hlavně z důvodu, že ideální směrování fotovoltaických panelů je na jih, ale pro otáčecí soustavy je nastaveno směřování ideálně pro celý průběh dne snímání solární energie.

Soustavy je možné montovat kdekoliv, běžně se montují na všechny typy střech, fasád, budov, ale i volně v prostoru např. nevyužité pole a volné plochy.

Prodej probíhá ve těchto variantách:

 1. Výroba elektřiny využitím slunečního záření pro zdroj s instalovaným výkonem do 30 kW včetně a uvedeným do provozu od 1. ledna 2010 do 31. prosince 2010.:
  • Výkupní cena elektřiny dodané do sítě v Kč/MWh -12 250,- Kč
  • Zelené bonusy v Kč/MWh – 11 280,- Kč
 2. Výroba elektřiny využitím slunečního záření po 1. lednu 2009 pro zdroj s instalovaným výkonem nad 30 kW včetně a uvedeným do provozu od 1. ledna 2010 do 31. prosince 2010.:
  • Výkupní cena elektřiny dodané do sítě v Kč/MWh -12 150,- Kč
  • Zelené bonusy v Kč/MWh – 11 180,- Kč

Naši pracovníci zaměří vámi daný objekt a vypočítají předběžný možný výkon vaší soustavy. Zároveň vám poradí, jaký typ soustavy by byl vhodný a jak vám doporučují její navržení.

Naše firma je držitelem několika prestižních školení a certifikátů mj. Solarteur a další. – viz Certifikáty.

Fotovoltaické panely

Momentálně doplňujeme reference